🐝🎨B_B_B_BEST🌼💐 🐝🎨B_B_B_BEST🌼💐 .

🐝🎨B_B_B_BEST🌼💐

علت پيري پوست


چرا با بالارفتن سن، پوست چروك و لك مي‌شود؟

مردم بر اين باورند كه پوست‌هاي چروكيده، لكه‌هاي كبدي و چين‌وچروك بخشي از روند طبيعي پيري هستند. اما اين‌چنين نيست

مردم بر اين باورند كه پوست‌هاي چروكيده، لكه‌هاي كبدي و چين‌وچروك بخشي از روند طبيعي پيري هستند. اما اين‌چنين نيست؛ آنها تنها نشانه‌هايي از مضرات آفتاب هستند. هرگز آن بيماري را كه با مادر سالمندش به من مراجعه كرده بود فراموش نخواهم كرد. پوست بيمار به علت سوختگي شديد در ساحل مانند پوست تمساح پوسته‌پوسته شده بود. او به يك روند درماني پرهزينه احتياج داشت. در مقابل، مادر بيمار يك زن جنوبي بود كه در سن هشتاد و چهار سالگي يك پوست صاف و بدون چين‌وچروك داشت. راز او چه بود؟ او در تمام طول زندگي‌اش با استفاده از كرم‌هاي ضد آفتاب و كلاه‌هاي بزرگ و زيبا براي محافظت از صورت خود، از آفتاب دوري كرده بود. او مي‌گفت كه هميشه در سمت سايه‌ي خيابان قدم مي‌زند. همه مي‌توانند او را الگوي خود قرار دهند.
استفاده از كرم ضد آفتاب بايد همراه با مراقبت هاي خاصي باشد تا اثر بخشي لازم را داشته باشد. استفاده از لباس آستين بلند، دستكش، كلاه، عينك آفتابي و راه رفتن در سايه همراه با استفاده از كرم ضد آفتاب در پيشگيري از آفتاب سوختگي و بروز ملانوم موثر است.
آكادمي بيماري‌هاي پوستي آمريكا اخيرا توصيه كرده است كه افراد از حداقل ميزان SPF (عامل حفاظت در برابر آفتاب) پيروي كنند؛ از اين رو، استفاده‌ي روزانه از كرم‌هاي ضد آفتاب با درجه‌ي حفاظت 30 مناسب خواهد بود. به خاطر داشته باشيد كه مضرات آفتاب تراكمي است؛ ده دقيقه قرار گرفتن در معرض آفتاب در طول روز در طولاني مدت مي‌تواند مشكلات جدي به بار بياورد.

كپي از:firemovie.ir


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۵۸:۲۴ توسط:SAHAR موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
نظرات
نام :   ایمیل : [ آدرس ایمیل ]   سایت : [ آدرس وبسايت ]
0 0
متن : I visited multiple websites but the audio quality for audio songs current at this web site is genuinely marvelous.
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :