🐝🎨B_B_B_BEST🌼💐 🐝🎨B_B_B_BEST🌼💐 .

🐝🎨B_B_B_BEST🌼💐

مخصوص طرفداران كريستين رونالدو


.به گزارش ايران نيدز به نقل از خبر آنلاين؛ كوين دي بروين كه با مبلغ بالايي به تازگي به منچستر سيتي پيوسته، واسطه اي شد تا مروري داشته باشيم روي بازيكناني كه با قيمت بالايي بين تيم هاي مختلف جابه جا شدند. بد نيست با 10 خريد گران قيمت دنياي فوتبال آشنا شويم :10- كوين دي بروين از ولفسبورگ به منچستر سيتي ( 54 ميليون پوند )

عملكرد بسيار خوب دي بروين با تيم ملي بلژيك در جام جهاني 2014 باعث شد تا او از نيمكت نشيني در چلسي خلاص شود و به ستاره ولفسبورگ تبديل شود. دي بروين انقدر در بوندسليگا خوب بود كه حتي نظر پيگريني و سران من سيتي را جذب كرد تا او را به خدمت بگيرند.9- ادينسون كاواني از ناپولي به اري سن ژرمن ( 55 ميليون پوند )

شايد نتوان كاواني را به عنوان يك خريد بد براي تيم پاريسي حساب كرد ولي عملكرد او در ناپولي خيلي بهتر بود. البته چند قهرماني كه او با پي اس جي در ليگ فرانسه بدست آورد نكته اي نيست كه قابل گذشت باشد.8- كاكا از ميلان به رئال مادريد ( 56 ميليون پوند )

دردناك است ولي بعد از اين انتقال ديگر خبري از آن كاكا دلربا نبود. بازيكني كه با عملكرد فوق العاده خود خيلي ها را عاشق فوتبال كرد. وقتي ستاره برزيلي به مادريد آمد، مصدوميت هاي بلند مدت باعث شد كاكا ديگرآن بازيكن قبل نشود. بازگشت دوباره كاكا به سن سيرو هم او را به روزهاي خوب برنگرداند تا حسرت ديدن دوباره هنرنمايي هاي او به دل خيلي ها بماند.7- زلاتان ابراهيمويچ از ميلان به بارسلونا ( 59 ميليون پوند )

زلاتان تجربه بازي در خيلي از تيم هاي درجه يك فوتبال دنيا را تجربه كرده. از آژاكس و ميلان گرفته تا يووه و بارسا. با اينكه انتقال او از سن سيرو به بارسلون بيشتر از همه انتقال هاي او خرج برداشت، اما به نظر دوران حضور او در تيم كنوني اش، پاري سن ژرمن بيشتر مورد توجه همه قرار گرفته و خيلي ها اعتقاد دارند روز هاي زلاتان در پاريس بهتر از هر جايي مي گذرد.6- آنخل دي ماريا از رئال مادريد به منچستر يونايتد ( 59.7 ميليون پوند )

براي كاواني نه اما براي دي ماريا به جرات مي توان گفت كه يكي از نا موفق ترين خريد گران قيمت دنيا بوده است. عملكرد بسيار دور از انتظار او در يونايتد همه را نا اميد كرد. البته مصدوميت هاي طولاني مدت هم عاملي بود كه اين ستاره آرژانتيني در منچستر موفق نباشد. دي ماريا حالا دوباره با يك هزينه بالا به پي اس جي پيوسته تا شايد در ليگ فرانسه بتواند به روز هاي خوبش در رئال برگردد.5- خامس رودريگز از موناكو به رئال مادريد ( 63 ميليون پوند )

سياست رئال مادريد در جذب بازيكناني كه عملكرد خوبي در جام جهاني داشتند، به خامس رسيد. اوبعد از اوزيل، خديرا و كروس سومين بازيكني بود كه به واسطه عملكرد چشم گير در جام جهاني به رئال آمد. اين ستاره كلمبيايي تا الان كه دومين فصل حضورش در مادريد را سپري مي كند، انقدر خوب بوده كه پرز را پشيمان نكرده باشد.4- نيمار از سانتوس به بارسلونا ( 71.5 ميليون پوند )

نيمار جوان در سانتوس انقدر فوق العاده بود كه با وجود بازي در ليگ برزيل كه جزو ليگ هاي سطح اول به حساب نمي آيد، توسط بارسلونا جذب شود. عملكرد اين ستاره برزيلي در بارسا مطابق انتظار تا به اينجا فوق العاده بوده و او به راحتي توانسته خود را به اولين گزينه دريافت توپ طلا بعد از رونالدو و مسي تبديل كند.3- لوييز سوارز از ليورپول به بارسلونا ( 75 ميليون پوند )

سوارز در ليورپول تبديل به نقش اول داستان هاي ليگ جزيره شده بود. اما او ترجيح داد به بارسلونا بيايد تا مثلث هجومي فوق العاده اين تيم تشكيل شود. اين مهاجم اروگوئه اي كه تا پيش از حضورش در بارسا كمي تند خو بود، به واسطه حضورش در نيوكمپ رفتار هاي عجيب خود را كنار گذاشت و ديگر كسي را گاز نگرفت تا تبديل به يك مهاجم تمام عيار شود.2- كريستيانو رونالدو از منچستر يونايتد به رئال مادريد ( 80 ميليون پوند )

عملكرد رونالدو در منچستر و رئال قابل مقايسه نيست. او در زمان حضورش در مادريد موفق به كسب 2 توپ طلاي جهان شد. در حالي كه با منچستر فقط يكبار موفق به كسب اين عنوان شده بود. علاوه بر اين، ركورد هاي بسياري كه او در رئال شكسته نه تنها موجب نشده اين ستاره پرتغالي بابت رفتنش از منچستر به رئال پشيمان باشد بلكه بهترين خريد تاريخ هم مي تواند به حساب بيايد.


1- گرت بيل از تاتنهام به رئال مادريد ( 86 ميليون پوند )

مطمئنا انتقال بيل از تاتنهام به رئال براي خود او روياي بزرگي بود كه محقق شد. ثبت اسم او به عنوان گران قيمت ترين بازيكن دنياي فوتبال در تاريخ اتفاق ويژه اي بود كه حتي به بيل اين تلنگر را زد كه گوش هاي بد فرم خود را به تيغ جراحان بسپرد تا با ظاهري زيبا تر در مادريد حاضر شود. عملكرد بيل كه بار قيمت بالاي انقالش را به دوش مي كشد بارها مورد انتقاد رسانه ها قرار گرفته. در هر حال اين ستاره ولزي اكنون گران قيمت ترين خريد تاريخ فوتبال است و براي پر افتخار ترين تيم جهان بازي مي كند. بيل كه در اولين سال حضورش در مادريد به اين تيم كمك بسزايي در كسب دسيما كرد، همچنان تلاش خود را مي كند تا انقدر خوب باشد كه همه انتقادات را جواب دهد.

كپي از:farsnews.com


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۰:۰۰ توسط:SAHAR موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
نظرات
نام :   ایمیل : [ آدرس ایمیل ]   سایت : [ آدرس وبسايت ]
0 0
متن : Merely on-line bank points out ... adore the pictures! I attempt to find out by looking at other images, also.
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :